معرفی DomainSystem.ir
دامین سیستم مجموعه ای با بیش از 10 سال سابقه در عرضه خدمات اینترنتی، میزبانی وب سایت، طراحی پورتال و سایتهای تخصصی می باشد.

در حال حاضر این مجموعه اقدام به ارائه خدمات ذیل می نماید:

- خدمات ثبت دامین
در این بخش تمام مشتریان ما می توانند اقدام به ثبت دامین های IR خود نمایند. تعرفه ثبت دامین 5000 تومان می باشد که نسبت به سایت رسمی NIC.ir دارای تخفیف حدود 70 درصد می باشد.

- خدمات پیش خرید دامین
در این بخش اگر دامنه ای نیاز دارید که قبلا ثبت شده است می توانید درخواست خرید آنرا در این بخش اعلام نمایید تا در صورتی که صاحب امتیاز دامنه اقدام به تمدید آن ننمود دامنه برای شما ثبت گردد.

- خدمات خرید دامین
در این بخش دامنه هایی که توسط سایت و یا سایر افراد برای فروش قرارداده شده است نمایش داده می شود و می توانید دامنه مورد نظر خود را از بین هزاران دامنه ثبت شده انتخاب و خریداری نمایید.

- خدمات درج تبلیغات
در صورتی که می خواهید تبلیغات شما در هزاران سایت مختلف نمایش داده شود و یا نیاز به لینک تبلیغاتی معتبر از دامنه های مختلف دارید می توانید از این بخش استفاده نماید.

- تامین امنیت معامله
در صورتی که می خواهید از اینترنت کالای مجازی را از افراد ناشناس تهیه نمایید و از تحویل صحیح و سالم کالا اطمینان ندارید می توانید با استفاده از این امکان ما را به عنوان واسطه دو طرف معرفی نمایید تا بر روی روند معامله نظارت کامل داشته باشیم.

- شراکت در سود
می توانید در سود و زیان خرید دامنه های سایت با ما شریک شوید و رسیک سرمایه گذاری در خرید و فروش دامنه را به شدت کاهش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پس از ورود به سایت به بخش سرمایه گذاری وارد شوید.

هدف ما کسب رضایت شما و اطمینان از معامله های آنلاین است.
آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

145310 +

کل دامنه ها

19731 +

فروشی ها

23470 +

درخواست خرید

4230 +

در حال انقضاء

835 +

فروش موفق

7142 +

خرید موفق